GONSOFUS

Medzinárodný hudobný projekt GONSOFUS je výsledkom spolupráce Sashu Mamaeva a Gábora Tokára. Skupina je známa pre unikátne, veľmi energické a živé koncerty, na ktorých iba oni dvaja ovládajú cely arzenál hudobných nástrojov a prostredníctvom "loopovania" vytvárajú show so zvukom celého ansámblu. Bohaté portfólium odohratých koncertov stojí za ich kvalitným zvukom a radí Gonsofus medzi "must see" kapelami kedykoľvek sa objavia na okolí.  

Čerstvý zážitok tak môžu čakať tí, ktorí uvidia Gonsofus po prvý raz, aj tí, ktorí sledujú evolúciu dua už niekoľko rokov a počuli ju napríklad aj na najväčších slovenských festivaloch ako Pohoda, Grape či Uprising.

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, 

www.gonsofus.com

www.facebook.com/gonsofus

www.instagram.com/gonsofus

 

live videos:

 

ZOO AND AQUARIUM

Inštrumentálna kapela Zoo And Aquarium vznikla v roku 2014, odkedy sa zostava vykryštalizovala v aktuálnu elektro-akustickú trojčlennú podobu.  Naša tvorba je ovplyvnená žánrami ako nu-jazz, postrock a techno. Odráža sa v nej prostredie v ktorom vzniká – mesto ako urbánna zoo. Pri tvorbe radi využívame experimentálne prístupy, modifikácie a tvorbu vlastných nástrojov – prostriedky ktoré prináša súčasnosť. Kapela má za sebou okolo 50 koncertov a festivalov ako napríklad:  Beseda u Bigbítu 2018, United Islands of Prague 2015 a 2018, Whoneedslyrics?!, Drienok alebo filmový festival Mediawave. 

Album "Free Range": https://zooandaquarium.bandcamp.com/ 

Hudba Made in Slovakia: 

 

Concert trailer (support for Elektro Guzzi): 

 

Sófar Sounds Bratislava:

 

Web: https://zooandaquarium.sk

Facebook.com/zooandaquarium/