yt  fb

Klub Bombura

 

 Triple Jump

 

Nový multi-žánrový projekt trojice špičkových muzikantov a producentov, ktorých netreba zvlášť predstavovať. Popredný predstaviteľ súčasnej hudobnej scény, gitarista a skladateľ Michal Bugala (spolupráca s Gary Husband, Poogie Bell, Victor Bailey, Eric Marienthal ai.) tvorí trio s fenomenálnymi mladými hudobníkmi, ktorými sú bubeník a producent a multiinštrumentalista David Hodek (Reuben James, Keyon Harrold, Soweto Kinch) a talentovaný basgitarista, klávesista a spevák Richard Csino. Tí su popri leadrovi v projekte aktívni aj autorsky.
 
 
- Na domácej scéne koncept tohto druhu zatiaľ nenájdete. -
 
 
Triple Jump svojou originálnou koncepciou reflektuje jedinečný pohľad na tvorbu 21. storočia a koncentruje sa na fúziu viacerých hudobných žánrov. Okrem prezentácie strhujúcich inštrumentálnych výkonov obohacujú svoje energické vystúpenie aj vokálnym prejavom a rapom. Taktiež spolupracujú s viacerými hudobnými hosťami.Premiérovo bolo toto trio uvedené na festivale Trnavský jazzyk 2020, z ktorého je aj nasledujúci video zostrih. Tento koncert mal pôvodne odštartovať plánované turné, ktoré však bolo kvôli lockdownu v rokoch 2020/2021 zrušené.
V súšasnej dobe títo traja umelci spoločne pripravujú album TRIPLE JUMP a ak okolnosti dovolia v r. 2022 vyrazia spolu na turné, na ktorom album odprezentujú.
 
!!! Bubeník David Hodek koncom mája odlieta za veľkú mláku (NY, LA) kde ho čakajú koncerty a spolupráce so svetovou elitou, čo znamená, že vystúpenie TripleJump môže byť na istý čas posledná šanca vidieť ho naživo...!!!
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.