yt  fb

Klub Bombura

 

 trilobeat

 

POZÝVAME NA KONCERT KAPELY TRILOBEAT V RÁMCI ICH KLUBOVÉHO TURNÉ K PRÍLEŽITOSTI VYDANIA NOVÉHO ALBUMU.
6.5.2022 Trilobeat vydáva nový album „Zánikový horizont“ pod hlavičkou vydavateľstva Hevhetia. Koncepčný album na tému zániku civilizácie obsahuje 9 rôznorodých skladieb - od melancholických klavírnych balád až po tvrdé rockové riffy alebo experimentálne ambientné pasáže. V kombinácii s repertoárom z ich debutového albumu Trilobeat (2019) vzniká veľmi pestrý koncertný program, ktorý poteší každého milovníka originálnej inštrumentálnej hudby.
Na novom albume spolupracovali s viacerými svetovými menami - napríklad s Adamom Holzmanom (Steven Wilson, Miles Davis, Trifecta) a Davidom Kollarom (KOMARA, Steven Wilson, Erik Truffaz), z lokálnej scény s gitaristom Vladimírom Miklášom, basgitaristom Michalom Šelepom alebo trubkárom Michalom Cálikom. O mixáž sa postaral multižánrový producent Vlad Avy z Toronta a mastering prebehol v Česku u zvukového inžiniera Miroslava Chyšku.
Viac informácií a predpredaj albumu:
https://trilobeatband.com/
O KAPELE:
Trilobeat je hudobný projekt, ktorý prináša čerstvý prístup k modernej inštrumentálnej hudbe. Žánrovo vzpierajúce sa klavírne kompozície Jakuba Mikulu dopĺňa netradičné využitie priečnej flauty a vokálu Kataríny Mikulovej. Dynamickú rytmiku kapely tvoria na basgitare Norbert Neuschl (King Shaolin, Celeste Buckingham) a na bicích nástrojoch Marek Sasko (Horehigh, Matej Vavra Band, Genius Locci). Ich tvorba zaujala nadšencov alternatívnej hudby, prog-rocku alebo nu-jazzu. Za svoju existenciu kapela vystúpila na festivaloch ako Slovenské alternatívne leto, Pohoda on the Ground, Kremnická jazzda, Zvuk for Štiavnica, Jazz fest Vráble, Beseda u Bigbítu (CZ) a iné, odohrala viacero klubových turné po Slovensku.